Gjenerator

Shitet nga: Selami 12 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Gjenerator i madh 50 kW bartet me auto mjet jep rrym 50 wat 250 dhe 500 wat.
Gjeneratori osht ne gjendje plotsisht te rregullt.Per me shum info kontaktoni me tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim