Grryse per knauf dhe dru

Shitet nga: Kujtimi 12 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   15 EUR

Komuna: Gjilan
Grrysa eshte ne gjendje te mire, e testuar eshte me vibrim dhe eshte e fuqishme eshte pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim