HILTI BOSCH MAKITA SERVISIM DHE SHITJE

Shitet nga: Sh.t.p-Gazi 12 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejm shitjen e veglave te punes dhe servisimin d tyre si pshi hilti boch makita metabo dus black deker dewallt htachi kemi pjes rezerv per aku brusalica burmashina rrastus agregat vibratora e shum qka tjeter info viber +37744922670 +37744232009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim