Hidrofor

Shitet nga: Ruzhdi 13 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Hindrofori dhe eshte ne rregull punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim