Hidrofora Elektrokovin slloven(bejme dhe montimin)

Shitet nga: ,,ELEKTROMOTORI,, GJILAN 19 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shesim hidrofora slloven ,,elektrokovin,r,,te riparuar teresisht.si(mbeshtjelljen,kushinetat,semering,sklopk,,elektrovrella,,kazanin,,varem italian etj,,fotot jane te puntories sime ,si dhe puna.(si dhe bejme montimin)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim