Hillt dhe Burmashin nga gjerminia a ardhur

Shitet nga: Hillt 15 Sht 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan


Osht model i vjeter por kur nuk prishet

Punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim