Isoboy prerse stiropori g4

Shitet nga: isoboy prerse stiropori 05 Nën 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim