Kompresor 25 l komplet me pajisje dhe shpric

Shitet nga: aaaaaaaaaa 26 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
shes ose ndrroj me vetur pa dogan eshte komplet me shpric prej zvicres pak i perdorur por jo kinez prej 250 erove ne 115ero qmim extra lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim