Kompresor Ajri

Shitet nga: K 11 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Shes kompresorin per ajer KAISER i ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pune. Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim