Kompresor me shpric origjinal

Shitet nga: arben 21 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes kompresorin me shpric pak te perdorur dhe shlajfericen qe grryn kit/ jasht bisnisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim