Koshi per miser

Shitet nga: meti 07 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet koshi per mister i ndertum nga bungu dhe shelnja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim