Lift lanch

Shitet nga: Lift 15 Gsh 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet lifti i firmes lanch 3.5T i pa perdorur eshte importuar nga austria prodhim amerikan lifti eshte me ule dhe me siguresaAudi bmw seat opel golf passat mercedes iveco a6 a4 a3 a7 a5 astra vectra x5 x6 x3 renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim