MAQINE PER PRODHIMIN E KOCKAVE

Shitet nga: Maqin e kockave 21 Shk 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes maqinen per prodhimin e kockave,eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shum e ruajtur.Maqina eshte prodhuar ne vitin 2011 dhe ka kapacitet 100m2 kocka ne ore.


Me maqinen vin gjithsei 5 kallep te ndryshem te modeleve te kockave.

Modeli i maqines eshte Tezguller Makina prodhim i Turqise.


Gjithashtu me maqin vin edhe derrasat e maqines.


Fotot jan origjinale te po te njejtes maqin. mund te kontaktoni edhe ne viber ne te njejtin nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim