Makin BAGAT

Shitet nga: makin per qepje 02 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
antike por funksionale punon shum mir me rrym dhe mekanik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim