Makin Per Prodhimin E Sendeve Te Plastikes

Shitet nga: Sherafedin 22 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Makina Per Prodhimin E Plastikes Bashk Me 2 Vegla Te Tiplleve Per Izolim Te Shtepive Si Dhe Mulliri Qe Bluan , Ndrrim I Munshem Me Kamion Kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim