Makin e zdruktaris me 3 fuksione

Shitet nga: Selami 23 Maj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Gjilan
makina osht gjermane ne gjendje shum te mir me 3 funksione prerje ngushtim dhe shpuarje ka metren per prerje te sakt tehu ulet dhe ngritet sipas nevojes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim