Makin per Taracer

Shitet nga: baki 24 Qer 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Maqinen per grryrjen e gurit mermer ,Taracer,maqina eshte prodhimi ish Jugosllavis, vendi prodhimit Kushumli,maqina eshte ne gjendje te rregullt,dhe shume e rujten mire ,posedon gjitha mjetet e nevojshme per kryerjen e punes,kabell trofaz me gjatsi 30 metra. Te intresuarit mund te na kontaktojn nr.044-561-478..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim