Makin per Xhampreres. ARGON

Shitet nga: Hajrulla Sejdiu 05 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet aparati per mbushjen e xhamave me gas ARGON me 2 dalje. Eshte i importuar nga Italia poashtu eshte prodhim Italian, kemi argona te perdorur si dhe te rinj me 1vit Garancion. Kemi Argona me 1 Dalje dhe me 2 dalje
Poashtu kemi edhe makina tjera per profesionin e xhamave, makina per pastrimin e xhamit, hotmelt, makin per grryerjen e xhamit si dhe te tjera.
ARGON - 1 dalje = 1000 €
ARGON - 2 dalje = 1500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim