Makin per bluarjen e mishit

Shitet nga: beni 12 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
shes makinen per bluarje te mishit eshte e posa ardhur nga belgjika makina eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e perdorur pak mirpres persona serioz per blerje faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim