Makin per lyerje me zall dhe cement

Shitet nga: Arianit 17 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makin per lyerje me mallter te thjesht, zall dhe cement. Makina eshte me rrym trefazore, ka 50 metra kabell si dhe 25 metra zorr apo crev, permban edhe creven e ajrit.
Per te interesuarit bej edhe ndrrim me vetur.

Mund te me kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim