Makina koplet per prodhimin e mobilev

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobileria e kosoves 02 Pri 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
1 shiten kto loje te makinav boncek 60+70 abrikter dikt frez cerkular shlajferic
2 shiten dhe koplet makinat e karikav seri jon pak te perdoruna jon shum te mira
3 shiten edhe koplet programi i makinav te dyshekve mamut montimi spiralav 2 cop maqin e kepjes te 4 dyshekve dhe makin ambalazhimi kopresora italijan 1000L dhe 500L jon shum pak te perdorun
5 makina te qepjes 10 cop meni 1 xhilpan dhe 2 xhilpana jon indusrijale

keto makina mun ti shifen ne prodhim pi ores 9 deri 16.00 ju mirpresim

personat cilt jon te interesur pekto makina me shkrujn mesazh kur vin ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim