Makina TEZGYLER 502 DHE 508prodhim kubzav

Shitet nga: Rrustem 03 Nën 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Gjilan
shitet makina TEZGYLER 502 DHE 508prodhim kubzav
te betonit {Kockav)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim