Makina gjerman per dyr dhe dritare druri

Shitet nga: skenda 30 Sht 04:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes makinat te prodhimit e dyrve dhe dritareve nga druri komplet 4copa jane prodhim gjerman beje ndrrim me ndonje vetur per me shume lajmrohuni ne numrin e telefonit 044-341-808 .Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim