Makina për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga ..

Shitet nga: xxxxxxx 25 Maj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten makinat për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika (PVC), makinat janë komplet vija për prodhim, dhe janë në gjendje te mir për punë, dhe janë prodhim Gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim