Makina per bleuarjen e mishit

Shitet nga: xxx 13 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet makina per bluarjen e mishit,makina kryen tri operacione bluarjen e mishit ,ngjeshjen dhe ngrirjen e lakrave ,shitet edhe friz me enlares dhe me reklama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim