Makina per mobilje

Shitet nga: hettich 28 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 600 EUR

Komuna: Gjilan
makina asht ardhun nga zvicra ka dy kallap per shpuarjen e bagllamave dhe raftave ,makina asht e gatshme per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim