Makina per perpunimin e dyerve&dritareve plastike

Shitet nga: sali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim