Makina per zdrukthtari

Shitet nga: Lundrim 25 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makinat jane ne gjendje te rregullt dhe jane te perdorura qe nje vit.
**Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim