Makinat per perpunimin e Dyerve dhe Dritareve

Shitet nga: Sali 28 Maj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve nga PVC dhe pjes percjellse .
Njekohsisht bejm furnizimin e dyrve automatike.
Jan ne gjendje te rregullt pa asnje defek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim