Makineri Per Dyer Dhe Dritare Te Plastikes

Shitet nga: Arlind 11 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes makinat ne gjendje te rregullt te perdorura te prodhusit te njuhur KABAN , për prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC makinat jan me servise të rrugullta në gjendje shume të mir dhe te gatshme për tu futur mënjehere ne prodhim.

KOMPLET LINJA ESHTE PREJ 6 MAKINAV PER PVC .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim