Maqina shiten urgjent

Shitet nga: nazim 15 Krr 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten maqinat per mekanik dhe disa per limar shitet kompresori 300 litrave,Co2 me ni boc,lifti,presa,mengelja,shpricat per ngjyrosje dhe bocat e autogenit dhe shum qlesa te ndryshem. Numri viberit +377 44 632 411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim