Mjete pune

Shitet nga: beni 11 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
mjete elektronike pune te reja dhe te perdorura
te ardhura nga belgjika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim