Motor me benzin për përzirse të betonit

Shitet nga: Naser 08 Jan 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
- Motor me benzin për përzirse të betonit ose mund të kombinohet I vendoset turbina dhe të përdoret edhe motor për ujitje.
................................................Çmimi 75 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim