Ngjitese thumbash

Shitet nga: xhavit pira 17 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shes ngjitese thumbash per mobilje ose diqka tjeter , jan te pa perdorura , markat jan EINHELL dhe WORKZONE te ardhura nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim