Paisje per terheqje dhe ngritje me dhembezor

Shitet nga: Afrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Paisja eshte per terheqje dhe ngritje permes dhembzorve dhe e pershtatshme per shume menyra te perdorimit multi funksionale
Per me teper info. permes tel. te meposhtem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim