Prerse Stiropori per Fasada dhe Reklama ( ZBRITJ..

Shitet nga: GentiCom 24 Pri 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhojm Prerse stiropori elektrike , te lehta ne perdorim me material prej Aluminit dhe me garancion 1 vit.

Prodhojm disa modele:

1. Prerse Stiropori per Fasada ( N'tavolin)
2. Prerse Stiropori per Fasada ( n'skele)
3. Prerse Stiropori per Reklama (shkronja)

Per informata ma detalisht mund te kontaktoni ne Numrin e tel.

Nr. Kontaktus

044 - 277-779


Prerset mund ti shikoni edhe ne Video

( http://www.youtube.com/watch?v=-a3G9Immwns )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim