QEO Fenel

Shitet nga: Egzon 09 Nën 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Me ka ardh nga zvicrra punon perfekt po ju ka hargjit bateria asgje tjeter nuk ka. Vetem bateria ju ka hargju.
D (istance): S (tenxhere) 12: 1 Varg temperatura -50 ° C bis + 550 ° C Ø matjen vend në 100 cm 100mm Emitim rregullueshme, 0,1 - 1,0 Lazer akrep po, të dyfishtë Të dhënat Auto mbajë po Ekran Ndriçuar po
Max, Min po Alarmi lartë dhe të ulët Po Po po Furnizimi me energji elektrike 9 V bateri Kohë përgjigje <1 sec Ekran rezolutë 0,1 ° C Saktësi ± 1% Klasë Laser 2 Peshë 0,178 kg Përmasat 146 x 104 x 43 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim