Rimorkjo 2ton

Shitet nga: rimorkjo 30 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet rimorkjo e importuar nga zvicra rimorkjo eshte 2ton dhe me dy par rrota masat jan 2.80me1.70 eshte e pershtatshme per shume veprimtari eshte me carade


opel.wv .bmw. audi passat golf. vectra.fiat. ford. mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim