Sharr elektrike black & decker

Shitet nga: sharr 16 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Shes sharren elekrike markes se njohur black & decker ne gjendje te rregullt me qmim te volitshum i pershtatshum per mjeshtri te kulmave dhe pun tjera bejme edhe ndrrim me naj send qe me konvenon viber +37744667086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim