Shes aparat te saldimit

Shitet nga: Sejdi Azemi 20 Jan 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes aparat te saldimit ne gjendje shume te mire Eshte dy fazor dhe tre fazor . 160/180 a h . Prodhim gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim