Shes traktorin IMT 39

Shitet nga: Ramizi 09 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Gjilan
Traktori eshte ne gjendje shum te mire dhe i rujtun shum, prodhim 1988, dhe eshte i regjistruar ne emrin tim. Ndersa prekolica eshte pa regjistru. Qmimi 5200 euro i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim