Shiten Makina Te Llamarines

Shitet nga: Feti 31 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten makina per profilim dekorim dhe per prerje Te llamarines si dhe makina per prodhimin e ullukit horizontal dhe gypave vertikal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim