Shitet maqina e llastres 3.2mm

Shitet nga: Maqine e lastres deri 3.2 mm 30 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet maqina e llastres deri 3.2 mm eshte e importuar nga austria eshte e re e pa perdorur dhe shum praktike per puneBmw audi passat golf opel astra vectra tauran mercedes kombi shpija banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim