Skele me qira

Shitet nga: elioni 17 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Gjilan
skele me qera per 15 dit 1 er metra katror si dhe shesim 19 wr me k shum pak te pordorura nr ipko viber 049528733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim