Vegel e veçantë per gdhendje druri nga Gjermania

Shitet nga: Hetem Hetemi 17 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Kjo vegel është e dizajnuar për gdhendje dhe skalitje kreative per dru dhe disa materiale tjera.Me këtë vegel, figurat dhe shkronjat mund të zhuriten(ngjiten) në dru, në material lëkurë ose tapë.Kjo vegel gjithashtu mund të përdoret për saldim(ngjitjeje, bashkim) të copave të vogla të hekurit, dhe si thikë e nxehtë për plastikë.

Për këtë, shumë lloje të tehave për djegie janë në dispozicion për ta kryer punën.

Përmbajtja e mallit(produktit):
• Vegla për djegie
• 10 teha për djegie
• 9 teha për djegie të shenjave
• Mbajtësi i tehut
• Kutia(mbajtësja) e produktit dhe tehave.
• Udhëzime për shfrytëyim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim