Vegla pune nga prodhimi Gjermon, me Porosi !

Shitet nga: Albert 04 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Vegla pune te llojlloshme si dhe HILLTA ne punojm me porosi

prodhime Gjermane


Viber per Kosov ALBERTI / +37745242215

Viber per Gjermoni Zvicerr SAMIRI / +41764237035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim