aku

Shitet nga: bekim 21 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Gjilan
Shes akun ne gjendje te rregullt i ardhun prej gjermanis baterit i ka ne rregull komplet i ka dy bateria mbushesin dhe me kutin te vetin dhe e ka nje perparesi pas nje kohe nese dobesohen per baterija eshte nje lehtesim se mundeni me gjet leht kudo viber, +37744667086 bejm edhe ndrrim me ndonje mjet pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim