kolic e shkallve

Shitet nga: florim 27 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet kolica per shkalle kloica eshte e re e pa perdorur eshte e importuar nga austria dhe eshte shum e pershtaqme per bartjrn e sndeve si lavatriqe frizhider shpret ne shkalle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim