makina e plastifikimit per mobilje

Shitet nga: makser 24 Shk 05:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
makina makser asht e perdorun jo shume ,eshte sikur e re makina ben per kapak te kuzhinave si dhe dyreve dhomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim