makina per plastik

Shitet nga: agron 12 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shesim makinat per dritare dhe dyr te plastikes jan ne gjendje te rregullt dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim